رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

خودرو دانش فرآیند و روند توسعه آن تکنولوژی ریخته گری ریخته گری

ریخته گری یکی از قدیمی ترین روش های فرم دهی فلزات می باشد. حدود 15% ~ 20% قطعات خودرو ساخته شده توسط روش های مختلف ریخته گری ریخته گری است. ریخته گری این مولفه های کلیدی عمدتا از سیستم های قدرت و اجزای ساختاری مهم هستند.

در حال حاضر اروپا و ایالات متحده صنعت خودرو توسعه کشورهای ماشین ریخته گری پیشرفته تکنولوژی تولید محصول با کیفیت بهره وری تولید, آلودگی محیط زیست. ریخته گری مواد خام و کمکی تشکیل مجموعه و استاندارد شده است، می تواند فرایند تولید کل بدست آمده مکانیزه اتوماسیون و هوش بوده است. این کشورها به طور کلی استفاده از فن آوری دیجیتال به منظور ارتقاء سطح طراحی فرآیند ریخته گری ریخته گری نرخ قراضه از حدود 2 ٪ تا 5 ٪، و سرویس های چند ملیتی سیستم و شبکه پشتیبانی فنی ایجاد کرده است. در مقابل چین ریخته گری خودرو اگر چه بزرگتر در خروجی، عمدتا سیاه و سفید ریخته گری با ارزش افزوده و کم محتوا فنی و ساختار نسبتا ساده که دور از کشورهای خارجی هستند. این مقاله از صرفه جویی در انرژی خودرو و حفاظت از محیط زیست جنبه های توسعه، ماشین ریخته گری و توسعه صنعت خودرو.

با افزایش تقاضا برای صرفه جویی در انرژی خودرو و حفاظت از محیط زیست و همچنین کاهش هزینه تولید ریخته گری و تشکیل مزایای استفاده از ریخته گری موجود، اصلی زنی، جوش، آهنگری و ریخته گری قطعات چند گویا طراحی و بهینه سازی ساختاری Forming گری یکپارچه می تواند به طور موثر کاهش وزن قطعات و تکنولوژی پردازش های غیر ضروری تا رسیدن به اجزای عملکرد سبک وزن را کاهش می دهد.

تحت فرض حصول اطمینان از عملکرد قدرت و ایمنی خودرو وزن خالص خودرو تا حد ممکن به منظور کاهش وزن خودرو تا بهبود عملکرد دینامیکی خودرو، مصرف سوخت را کاهش می دهد را می توان کاهش و کاهش آلودگی اگزوز. هر ۱۰۰ کیلوگرام ماشین محدود کردن وزن کاهش مصرف سوخت در 100 کیلومتر می تواند کاهش 0.3 ~ ل 0.6، اگر وزن خودرو به منظور کاهش 10% بهره وری سوخت را می توان افزایش 6% به 8%. با نیاز به حفاظت از محیط زیست و حفاظت از انرژی، سبک وزن خودرو روند توسعه خودرو جهان تبدیل شده است. سبک وزن خودرو ریخته به هم تبدیل به یکی از جهت توسعه مهم ریخته گری خودرو.

اصطلاح ماشین ریخته گری دقیق ریخته گری تشکیل عمدتا اشاره به کف دست و تکنولوژی ریخته گری سرمایه گذاری. با توسعه فناوری تشکیل خودرو ریخته گری ریخته گری دقیق تشکیل اشاره به نوع ریخته گری روش تشکیل. ریخته گری ساخته شده توسط این نوع شکل دادن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم بدون برش یا برش. با الزامات افزایش در دقت ریخته گری دقیق تشکیل تکنولوژی به سرعت در سال های اخیر و سری جدید ریخته گری روش مانند دقیق ریخته گری ماسه تشکیل شده است از دست رفته فوم ریخته گری, کنترل فشار ریخته گری و فشار ریخته گری پدید آمده است. روش ریخته گری Cosworth در توسعه یافته توسط بریتانیا با ترکیب شن و ماسه اصلی زیرکون و استفاده از روش ریختن کنترل پمپ های الکترومغناطیسی با موفقیت برای تولید انبوه آلومینیوم آلیاژ سیلندر استفاده شده است و شده اند وجود دارد بسیاری از تغییرات فن آوری، مانند استفاده از ریخته گری فشار پایین به جای فرآیند ریخته گری پمپ الکترومغناطیسی. این نوع روش ریخته گری آلومینیوم آلیاژ سیلندر ضخامت دیواره از 3.5 مي ~ 4.0 میلی متر، نماینده فرآیند ریخته گری دقیق شن و ماسه است.

برای دیدار با قوانین محیط زیست به طور فزاینده ای دقیق و مقررات ماشین در حال حرکت در جهت سبک است. برای هر 10 درصد کاهش در کاهش وزن خودرو، مصرف سوخت می تواند توسط 5/5 درصد کاهش می یابد، اقتصاد سوخت می تواند 3% افزایش ~ 5% و انتشار می شود کاهش می یابد 10%. کاربرد آلومینیوم و منیزیم و ریخته گری آلیاژ های غیر آهنی دیگر توسعه ساختار بزرگ و پیچیده از ریخته گری و استفاده گسترده از ریخته گری دقیق که تشکیل فن آوری راه اصلی برای رسیدن به سبک است ریخته گری خودرو. بنابراین، لازم است که تحقیق و توسعه و تولید ریخته گری خودرو از طریق استفاده گسترده از فن آوری دیجیتال از طریق استفاده گسترده ای از مواد با کارایی بالا ریخته گری و تجهیزات اتوماسیون متوجه شود باید و به نیازهای مدرن صنعت خودرو.