رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

دانش فرآیند ریخته گری خودرو و روند توسعه فن آوری ریخته گری خود

1-جهت توسعه ریخته گری خودرو

1.1 طراحی یکپارچه ریخته گری خودرو

با صرفه جویی در انرژی خودرو و کاهش هزینه تولید الزامات ادامه به افزایش، استفاده کامل از مزایای استفاده از ریخته گری، ماشین پرس یا جوش، جعل و اصلی ریخته گری تشکیل بخش های متعدد از طریق مناسب طراحی و سازه بهینه سازی برای دستیابی مجتمع قطعات ریخته گری Forming، می تواند به طور موثر کاهش وزن قطعات و پردازش غیر ضروری این روند کاهش وزن قطعات و کارایی بالا برای رسیدن به.

روند توسعه ماشین ریخته گری یکپارچه سازی بیشتر آشکار در توسعه آلیاژ های غیر آهنی ریخته گری است. به منظور استفاده کامل از فرآیند ریخته گری را برای دستیابی به ویژگی های ساختار پیچیده ریخته گری، شده است وجود دارد طراحی یکپارچه درب پلیت،

اسکلت صندلی اسکلت داشبورد جلو قاب و دیوار آتش، به اندازه قابل توجهی بزرگتر از ریخته گری تولید در حال حاضر، نیاز به تولید 4 000 به 5 000 t یا حتی بزرگتر مرگ تناژ ماشین آلات ریخته گری.

1.2 وزن ریخته گری خودرو

برای اطمینان از ایمنی خودرو بر اساس فرض ماشین تا حد ممکن به منظور کاهش کیفیت آماده برای رسیدن به وزن سبک و قدرت موجب افزایش قدرت خودرو کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی اگزوز. خودرو کاهش از 100 کیلوگرم در هر 100 گرم، 100 کیلومتر مصرف سوخت توسط 0.3 کاهش می ~ 0.6 ليتر و اگر کاهش وزن 10% بهره وری سوخت خودرو با 6% به 8% افزایش می توانید. با نیازهای حفاظت از محیط زیست و حفاظت از انرژی وزن خودرو جهان خودرو توسعه روند تبدیل شده است، وزن خودرو ریخته گری یکی از جهت مهم توسعه ریخته گری خودرو تبدیل شده است.

1.2.1 سبک طراحی خودرو كستنجس

برای ایمنی ضریب کلی ریخته گری، طراحی برابر با ضخامت یکی از روش های اصلی طراحی برای ریخته گری خودرو است. با این حال، اشکال اصلی طراحی برابر ضخامت است که عملکرد سازه ای هنوز به طور کامل استفاده می شود و می تواند وزن ریخته گری را افزایش می یابد. با استفاده از برای بهینه سازی طراحی قطعات، به طوری که قطعات مقدار استرس از بخش های مختلف به نقاط مختلف ضخامت دیوار است متناقض قطعات کوچک از ضخامت مواد نازک تر و یا به منظور کاهش CAE تجزیه و تحلیل، بهینه سازی توپولوژی و وسایل دیگر مواد وزن از. توجه به شکل گیری ریخته گری می يابيم شکل گیری ساختار پیچیده ریخته, شما می توانید دستیابی به انواع مقطع شکل نامنظم. طراحی استفاده بهینه سازی CAE یا توپولوژی و دیگر وسائل تحلیل تنش قطعات. با توجه به توزیع نیروی تعیین شکل قطعات و ضخامت مواد محلی خاص. از طریق تقویت ریخته گری، حفر چاله ها و سفت شدن، تا حد زیادی وزن قطعات کاهش می دهد.

1.2.2 آلیاژی ماشین ریخته گری

استفاده از آلومینیوم و منیزیم و دیگر مواد آلیاژی هستند اندازه گیری از دست دادن وزن اصلی تولید کنندگان فعلی خودرو. چگالی آلومینیوم تنها 1/3 از فولاد است و مقاومت به خوردگی عالی و انعطاف پذیری است. چگالی منیزیم است کوچکتر، تنها 2/3 از آلومینیوم بسیار عالی در شرایط فشار ریخته گری. آلومینیوم و منیزیم مقاومت خاص (نسبت قدرت و کیفیت) بسیار بالا، کاهش وزن، بهبود بهره وری سوخت نقش تعیین کننده نقش. صنعت خودرو ایالات متحده در دو سال گذشته برای بهبود رقابت با استفاده از آن قابل توجهی از آلیاژهای آلومینیوم و منیزیم و ریخته گری یکپارچه است از نزدیک مرتبط.

1.2.3 تیونینگ خودرو كستنجس

بهبود عملکرد مواد، به طوری که وزن قطعات واحد مقاومت در برابر بارهای بالاتر می تواند یکی از راه هایی برای کاهش موثر وزن ریخته گری است. Stent نوع حساب ریخته گری برای بخش قابل توجهی از ریخته گری و توسعه ریخته به هم تبدیل به یکی از تمرکز. از طریق عملیات حرارتی و دیگر اقدامات را برای ایجاد تغییرات ریزساختار مواد موجب افزایش قدرت قطعات و سفتی یا سختی می تواند به طور موثر کاهش وزن قطعات.

ایزوتونیک فرو نشستن جعل آهن نه تنها قدرت فولاد از فولاد معمولی بهبود یافته و چگالی پایین تر از فولاد و چگالی 7.1 g است / cm3 در حالی که چگالی فندرس فلزی سوز 7.8 g / cm3، به طور گسترده ای توصیه می شود در سال های اخیر مواد استفاده از إسثرمل عمليات حرارتي آهن جعل در همان اندازه ریخته گری تحت شرایط نور 10 ٪ سبک تر از فولاد. شرکت دانگ فنگ موتور در نوع خودروهای تجاری به چدن آهن جعل به جای فولاد وزن سبک تایید کار سرد استفاده می شد،

و برای إسثرمل عمليات حرارتي قطعه آهن جعل استحکام بالا ویژگی های اصطکاکی 14 به انجمن تخصصی طراحی مجدد خط. جدول 1 استفاده إسثرمل عمليات حرارتي مواد آهن جعل پس از جایگزینی اثر سبک وزن، کاهش وزن کل تقریبا 40%، اثر قابل توجهی است. لازم به ذکر است که اثر وزن سبک در جدول 1 نه تنها جایگزینی مواد بلکه سهم طراحی سبک. به طور کلی جایگزینی مواد برای ریخته گری خودرو در اغلب همراه با طراحی سبک قطعات است.

در آلیاژ های آلومینیوم و منیزیم آلیاژ ریخته گری نیز استفاده استحکام بالا بالا مواد سخت به جای لامپ اصلی آلیاژی کاهش وزن بر اساس کاربرد مواد با کارایی بالا برای بیشتر کاهش وزن، موتورهای عمومی ایالات متحده شرکت به جای آلیاژ AE44 عملکرد بالا آلیاژ آلومینیوم اصلی استفاده از روش ریخته گری فشار تولید قاب زیر در کاهش وزن آلیاژ آلومینیوم بر اساس بیشتر کاهش وزن 6 کیلوگرم.

2. جهت توسعه تکنولوژی ریخته گری خودرو

2.1 نازک دیوار ساختار پیچیده ریخته گری تولید فناوری

با توسعه صنعت خودرو و تقاضا برای صرفه جویی در انرژی و انتشار کاهش وزن قطعات خودرو در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر سبک وزن. از طریق طراحی های نازک دیواری آن جهت مهم توسعه بلوک موتور است. فاو ریخته گری شرکت گیم برای فاو فولکس واگن سیلندر چدن تولید، به عنوان مثال، تولید زود 06A سیلندر دیوار / 4.5 میلی متر ضخامت 1.5 mm EA111 سیلندر دیوار ضخامت 4 mm / 1 میلی متر تولید انبوه فعلی EA888Evo2 ضخامت دیواره سیلندر 3.5 mm ± 0.8 mm، نسل بعدی EA888Gen.3 سیلندر محصول ساختار پیچیده تر است، ضخامت دیوار از تنها 3mm ± 0.5 mm است باریکترین سیلندر چدن خاکستری. در تولید انبوه مشکلاتی مانند هسته شکسته رانش هسته و دیوار ضخامت نوسان وجود دارد. با این حال، با کنترل کیفیت هسته شن و ماسه و شن و ماسه، اما EA888Gen.3 سیلندر تولید برآورده می تواند، باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان کل گروه هسته ریختن روند.

2.2 آلومینیوم-منیزیم آلیاژ مقیاس بزرگ ساختاری قطعات تکنولوژی ساخت

با افزایش تقاضا برای صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست و کاهش هزینه آلومینیوم-منیزیم آلیاژ مقیاس بزرگ ساختاری ریخته گری تبدیل شده است روند مهم توسعه و تکنولوژی تولید آن تبدیل به جریان توسعه نقاط داغ. در حال حاضر، تکنولوژی تولید اصلی از آلیاژ آلومینیوم-منیزیم مقیاس بزرگ ساختاری قطعات ریخته گری فشار ریخته گری اکستروژن و ریخته گری به هدپ است. به عنوان بهره وری تولید ریخته گری فشار بالا کیفیت محصول تبدیل شده است که فرایند اصلی تولید, توسعه تکنولوژی ساخت آن است که عمدتا در فشار بالا متمرکز شده است فرایند ریخته گری است آسان به حلقه، آسان به فرم روزنه داخل ریخته گری، می تواند نه گرما درمان مشکلات.