رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

خودرو دانش فرآیند و روند توسعه تکنولوژی ریخته گری

حدود 15 تا 20 درصد از قطعات خودرو تولید شده توسط روش های مختلف ریخته گری ریخته گری است. ریخته گری این مولفه های کلیدی عمدتا از سیستم های قدرت و اجزای ساختاری مهم هستند. در حال حاضر کشورهای پیشرفته اروپا و ایالات متحده صنعت خودرو، خودرو ریخته گری تولید فن آوری پیشرفته است، کیفیت محصول خوب، بالا تولید بازده، آلودگی های زیست محیطی است. ریخته گری مواد خام و کمکی تشکیل مجموعه و استاندارد شده است، می تواند فرایند تولید کل بدست آمده مکانیزه اتوماسیون و هوش بوده است. این کشورها به طور کلی استفاده از فن آوری دیجیتال به بهبود سطح طراحی فرآیند ریخته گری نرخ قراضه از حدود 2 تا 5 درصد، ریخته گری و چند ملیتی خدمات سیستم و شبکه پشتیبانی فن آوری ایجاد کرده است. اگر چه خروجی بزرگتر ریخته گری خودرو چین اما بسیاری از آنها کم ارزش افزوده و کم محتوای فنی، در مقابل، ساختار نسبتا ساده سیاه و سفید ریخته و فاصله بین سطح خارجی است. این مقاله عمدتا جهت توسعه ریخته گری خودرو و صنعت خودرو از خواست توسعه حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی خودرو را مورد بحث.

1-جهت توسعه ریخته گری خودرو

1.1 طراحی یکپارچه ریخته گری خودرو

با صرفه جویی در انرژی خودرو و کاهش هزینه تولید الزامات ادامه به افزایش، استفاده کامل از مزایای استفاده از ریخته گری، ماشین پرس یا جوش، جعل و اصلی ریخته گری تشکیل بخش های متعدد از طریق طراحی مناسب و بهینه سازی ساختاری به Forming، گری یکپارچه می تواند به طور موثر کاهش وزن قطعات و پردازش غیر ضروری این روند کاهش وزن قطعات و کارایی بالا برای رسیدن به.

روند توسعه ماشین ریخته گری یکپارچه سازی بیشتر آشکار در توسعه آلیاژ های غیر آهنی ریخته گری است. به منظور استفاده کامل از فرآیند ریخته گری را برای دستیابی به ویژگی های تولید كستنجس ساختاری پیچیده، وجود داشته اند یکپارچه طراحی پانل درب اسکلت صندلی اسکلت داشبورد جلو قاب و دیوار آتش یکپارچه طراحی ریخته گری فشار به اندازه قابل توجهی بزرگتر از فعلی تولید ریخته گری، نیاز به 4 000 است: 5 000 t یا حتی بزرگتر تناژ دستگاه فرز برای تولید.

1.2 وزن ریخته گری خودرو

برای اطمینان از استحکام و ایمنی خودرو بر اساس فرض ماشین تا حد ممکن به منظور کاهش کیفیت آماده برای رسیدن به سبک وزن، موجب افزایش قدرت خودرو کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی اگزوز. کیفیت خودرو با 100 کیلوگرم کاهش می یابد و مصرف سوخت در صد کیلومتر باشد می تواند کاهش می یابد L. 0.3-0.6 اگر وزن خودرو با 10 درصد کاهش می یابد, بهره وری سوخت می تواند افزایش یافته توسط 6% به 8%. با نیازهای حفاظت از محیط زیست و حفاظت از انرژی وزن خودرو جهان خودرو توسعه روند تبدیل شده است، وزن خودرو ریخته گری یکی از جهت مهم توسعه ریخته گری خودرو تبدیل شده است.

2. جهت توسعه تکنولوژی ریخته گری خودرو

فن های نازک - دیواری ساختار پیچیده ای ریخته گری

با توسعه صنعت خودرو و تقاضا برای صرفه جویی در انرژی و انتشار کاهش وزن قطعات خودرو در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر سبک وزن. از طریق طراحی های نازک دیواری آن جهت مهم توسعه بلوک موتور است. فاو ریخته گری شرکت گیم برای فاو فولکس واگن سیلندر چدن تولید، به عنوان مثال، تولید زود 06A سیلندر دیوار ضخامت 4.5mm ± 1.5 میلی متر EA111 سیلندر دیوار ضخامت 4 mm / 1 میلی متر تولید انبوه فعلی EA888Evo2 سیلندر دیوار ضخامت 3.5 mm ± 0.8 mm، نسل بعدی EA888Gen.3 سیلندر محصول ساختار پیچیده تر است، ضخامت دیوار از تنها 3mm ± 0.5 mm است باریکترین سیلندر چدن خاکستری. در تولید انبوه مشکلاتی مانند هسته شکسته رانش هسته و دیوار ضخامت نوسان وجود دارد. با این حال، با کنترل کیفیت هسته شن و ماسه و شن و ماسه، اما EA888Gen.3 سیلندر تولید برآورده می تواند، باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان کل گروه هسته ریختن روند.

2.2 آلومینیوم-منیزیم آلیاژ مقیاس بزرگ ساختاری قطعات تکنولوژی ساخت

با افزایش تقاضا برای صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست و کاهش هزینه آلومینیوم-منیزیم آلیاژ مقیاس بزرگ ساختاری ریخته گری تبدیل شده است روند مهم توسعه و تکنولوژی تولید آن تبدیل به جریان کانون توسعه. در حال حاضر، تکنولوژی تولید اصلی از آلیاژ آلومینیوم-منیزیم مقیاس بزرگ ساختاری قطعات ریخته گری فشار ریخته گری اکستروژن و ریخته گری به هدپ است. به عنوان بهره وری تولید ریخته گری فشار بالا کیفیت محصول تبدیل شده است روند اصلی تولید تکنولوژی ساخت آن توسعه در فرایند ریخته گری فشار بالا متمرکز شده است آسان به حلقه، آسان به فرم منافذ ریخته گری، می تواند عملیات حرارتی مشکلات.

2.3 ریخته گری دقیق ریخته گری فناوری

معمولا مراجعه کننده به عنوان دقیق ریخته گری ریخته گری خودرو عمدتا اشاره به حذف قالب و تکنولوژی ریخته گری سرمایه گذاری. با توسعه فناوری تشکیل خودرو ریخته گری ریخته گری دقیق تشکیل نوع ریخته گری روش تشکیل است. ریخته گری تولید شده توسط این نوع از روش تشکیل می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم بدون برش یا برش. با بهبود دقت اندازه ریخته گری ریخته گری دقیق تشکیل تکنولوژی به سرعت در سال های اخیر توسعه داده شده و سری جدید روش ریخته گری دقیق ریخته گری ماسه، گمشده فوم ریخته گری, ریخته گری فشار کنترل شده مانند طراحی شده و فشار. Cosworth روش ریخته گری توسط انگلستان توسعه یافته با استفاده از ترکیبی از زیرکونیوم و ماسه هسته و کنترل شده توسط پمپ الکترومغناطیسی. با موفقیت استفاده شده است برای تولید انبوه آلومینیوم آلیاژ سیلندر و مانند ریخته گری فشار پایین به جای الکترومغناطیسی پمپ فرآیندهای ریخته و در بسیاری از گونه های فرآیند ظاهر شد. استفاده از این نوع روش ریخته گری می تواند تولید ضخامت دیوار 3.5 ~ 4.0 میلی متر آلومینیوم آلیاژ سیلندر است فعلی شن و ماسه ریخته گری دقیق از روند.

در فرایند ریخته گری فشار توسعه بر اساس خلاء ریخته گری ریخته گری تحت فشار اکسیژن، روند نیمه جامد فلزی رئولوژیکی یا thixotropic ریخته گری تحت فشار طراحی شده برای از بین بردن نقص های ریخته گری، بهبود کیفیت داخلی و گسترش دامنه مرگ برنامه های ریخته گری. در فرایند اکستروژن ریخته گری مذاب پر شده است و تحت فشار حالت جامد در میآید و مزایای صاف، بدون فلز پاشیدن کمتر از دست دادن اکسیداسیون فلز مایع و صرفه جویی در انرژی و بهره برداری ایمن و نقص سوراخ در گری است. آلیاژ آلومینیوم با عملکرد بالا ریخته گری توسعه و استفاده از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی.

رشد مداوم تولید خودرو نیاز به تولید ریخته گری به با کیفیت بالا، عملکرد عالی نزدیک خالص شکل چند گونه کم مصرف، کم هزینه جهت. به عنوان یک وسیله نقلیه حدود 15 تا 20 درصد قطعات ریخته گری هستند. این نیاز به صنعت ریخته گری به ادامه استفاده از انواع فن آوری های جدید مواد جدید برای افزایش سطح کلی ریخته گری. ریخته گری دقیق ریخته گری تکنولوژی می تواند نیازهای فوق ریخته گری خودرو را برآورده و کاربردهای آن نیز مراحل مختلف ریخته گری ریخته گری خودرو را پوشش میدهد.

به منظور دیدار با مقررات زیست محیطی به طور فزاینده ای خواستار اتومبیل در حال حرکت نسبت به وزن سبک است. خودرو کاهش وزن 10% مصرف سوخت را می توان با 5/5 درصد کاهش، اقتصاد سوخت توسط 3 تا 5 درصد، در حالی که کاهش تولید گازهای گلخانه ای حدود 10 درصد افزایش می توانید. استفاده از آلومینیوم و منیزیم و ریخته گری آلیاژ های غیر آهنی دیگر توسعه بزرگ ساختار پیچیده ریخته گری یکپارچه و گسترده برنامه دقیق ریخته گری قالب تکنولوژی این است که رسیدن به راه اصلی برای کاهش وزن ریخته گری خودرو. و بنابراین نیاز به استفاده گسترده از فن آوری دیجیتال بر اساس مواد با کارایی بالا ریخته گری تجهیزات اتوماسیون از جمله طیف گسترده ای از ابزار برای رسیدن به توسعه و تولید ریخته گری خودرو به نیازهای مدرن صنعت خودرو.