رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

علل و اقدامات پیشگیرانه شن و ماسه مکانیکی ریخته گری خودرو

شن و ماسه چسبنده، همچنین به عنوان ماسه چسبنده مایع فلز مایع شناخته شده است، از مایع فلزی یا اکسید فلزی از طریق نفوذ مویرگی یا نفوذ گاز به شکاف شن و ماسه سطحی حفره، سطح فلز ریخته گری فلز و مخلوط مکانیکی ماسه از لایه چسب . Qinghe لایه شن و ماسه چسبنده می تواند زمانی که بلور متال دیده می شود. ماسه چسبنده مکانیکی به صورت اسفنجی است، به طور قاطع به سطح ریخته گری خودرو وابسته است و بیشتر در گرمای سطح شن و ماسه و سختی شن و ماسه از قطعات پایین مانند ریختن در نزدیکی دهان، بخش ریخته گری خودرو ، شیار.

شن و ماسه چسبنده مکانیکی نه تنها بر کیفیت ظاهر ریخته گری خودرو ریخته گری خودرو تاثیر می گذارد، بلکه باعث برداشتن ضایعات نیز می شود، بنابراین ماسه های چسبنده مکانیکی ریخته گری خودرو باید توجه کافی به بهبود عملکرد محصول داشته باشند. من با سالها تجربه عملی در زمینه تولید و با توجه به اطلاعات مربوطه، بحث در مورد علت شن و ماسه ریخته گری خودرو و اقدامات پیشگیری آن است.

1، ریخته گری خودرو و طراحی

چنین طراحی باعث تولید چوب های مکانیکی می شود اگر ریخته گری و الگوی باعث می شود که شن و ماسه به شکل تیز، بیش از حد و یا پیشانی و یا یک شن و ماسه یا هسته صاف باشد. از آنجا که این نوع ساختار خودروهای ریخته گری شن و ماسه، غلظت گرما محلی محلی هسته، عملکرد طبیعی خود را نابود، شن و ماسه، سطح هسته شن و ماسه در فروپاشی پیش، فلز مذاب یا اکسید فلزی آسان به نفوذ و تولید شن و ماسه مکانیکی چسبنده. در این راستا، در بخش های گرمای متمرکز استفاده از شن و ماسه ویژه مانند شن و ماسه زیرکون یا ماسه الیوین، به منظور بهبود ظرفیت تابش گرما و حرارت بالا در طول زمان.

2، به نظر می رسد

(1) ظهور پروسه طراحی ضعیف، به طوری که شن و ماسه تنگ و یا فشرده سازی فشرده، سطح حفره را خشن و یا شل ایجاد می کند، تاثیر مستقیم بر تولید شن و ماسه چسبنده مکانیکی وجود دارد. ظهور طراحی فرآیند اغلب خطای زیر را نشان می دهد:

اول، قسمت قالب از انتخاب اشتباه است، در نتیجه نوع بیش از حد بالا و یا در شکل شن در تشکیل حفره عمیق است.

دوم، ظاهر قالب در پایین طرح موقعیت نامناسب، به طوری که افسردگی به Chung دشوار است، این ممکن است به دلیل الگوی از دیوار بیش از حد نزدیک، و یا ظاهر بیش از حد نزدیک است. با توجه به این که چیدمان بیش از حد شلوغ است، ریخته گری Automotive باعث ایجاد شن و ماسه تورم می شود، حتی اگر تورم آشکار شن و ماسه وجود نداشته باشد، ماسه مکانیکی چسبنده وجود خواهد داشت. با توجه به همان مبداء نقص، شن و ماسه چسبنده مکانیکی و انفجار در همان ریخته گری خودرو ظاهر می شود.

سوم، موقعیت ناپاک، راننده و دونده نادرست تنظیم شده است، به طور کلی افسردگی واقعی Chung، که طرح سیستم ایستر است، آسان خواهد بود.

چهارم، از شیب قالب <1.5 درجه،="" حتی="" اگر="" تنگ="" شن="" و="" ماسه="" مناسب،="" سطح="" شن="" و="" ماسه="" را="" پاره،="" آسان="" برای="" ساختن="" نفوذ="" اکسید="" فلز="" یا="">

(2) ظهور ساختار ضعیف این روند، در نتیجه فشار مایع فلزی مایع بسیار بالا است. با توجه به افزایش فشار استاتیک، بار شن و ماسه افزایش مییابد، بنابراین نیاز به شن و ماسه خاص یا روش مدلسازی جمع و جور برای مقاومت در برابر مایع فلزی در نوع ماسه اسمی اسید.

3، جعبه شن و ماسه

طراحی و ساخت جعبه شن و ماسه غیر منطقی است که منجر به فشرده سازی شن و ماسه و یا شن و ماسه چانگ بسیار نرم است.

علل کلی این مشکلات عبارتند از:

(1) موقعیت نامناسب جعبه، مانع از غرق شدن واقعی چانگ می شود، و باعث می شود شن و ماسه محلی بیش از حد نرم شود، باعث ایجاد شن و ماسه و ماسه چسبنده مکانیکی می شود.

(2) با توجه به جعبه شن و ماسه بسیار کوچک است که باعث می شود ماسه شانگ واقع نباشد.

(3) موقعیت نامناسب جعبه، به طوری که نخ و راننده را نمی توان در جای مناسب قرار داد، به طوری که راننده یا شانه و نوع شن و ماسه بین تراکم تنگ نیست. و به این ترتیب، گروه به ناچار منجر به غلظت گرما می شود، به طوری که شن و ماسه چسبنده مکانیکی جدی تر است. بنابراين، اگر موقعيت شيار يا شيار را نمي توان تغيير داد، جعبه بايد از کل جدا شود يا برداشته شود.

(4) جعبه بیش از حد بالا است. شن و ماسه چسبنده مکانیکی معمولا با نفوذپذیری سطح حفره و فشار استاتیک فلز مذاب، اندازه فشار مایع فلزی و تراکم فلزی و ارتفاع جعبه فوقانی همراه است. اگر شما نیاز به کوچک شدن ماشینکاری خودرو دارید، جعبه باید ارتفاع خاصی داشته باشد، اما عملکرد شن باید بهبود یابد.

4، ریختن سیستم riser

(1) موقعیت نامناسب رودخانه باعث ایجاد گرمای بیش از حد شن و ماسه می شود، بنابراین سطح حفره قبل از موعد تخریب می شود. مایع فلزی یا اکسید فلزی تشکیل شده در دمای بالا بیشتر احتمال دارد که به سطح حفره نفوذ کند.

نمونه هایی از موارد زیر عبارتند از:

اول، صلب یا روده از سطح خیلی نزدیک به تشکیل یک بخش داغ، بخش گرم از نوع شن و اگر Chung نیست، نقص شن و ماسه چسبنده مکانیکی خواهد شد بسیار جدی است.

دوم، در یک حفره خاص بر روی سطح جریان فلزی بیش از حد، به اندازه کافی برای تخریب میزان حرارت گرم می شود. اگر پوسته سخت اولیه در حفره پس از آن توسط فلز مذاب نفوذ کند، شن و ماسه چسبنده حتی جدی تر می شود.

سوم، در ریختن، که در آن می تواند فشار مایع فلزی بیش از حد بالا باشد هر عامل، ممکن است منجر به ریخته گری اتومبیل تولید شن و ماسه چسبنده مکانیکی. هنگامی که مایع فلزی نه تنها فشار بالا، و درجه حرارت بالا است، وضعیت به ویژه جدی است.

(2) نسبت مقطع حلقه، دونده و دونده نادرست است، به طوری که فلز مذاب در طول ریختن به طور مداوم اکسید شده، افزایش تعداد اکسید های فلزی و باعث جوشیدن شن و ماسه ریخته گری می شود. در طول فرآیند ریختن، سیستم گیت باید همیشه با فلز مذاب پر شود، در غیر اینصورت می توان محلول فلزی را در هر بخش از سیستم ریخته گری خودرو اکسید کرد.

(3) اندازه گردن راننده بیش از حد بزرگ است، سبب بروز بیش از حد شن و ماسه اطراف آن خواهد شد، که یک مشکل رایج است. این مشکل اغلب ناشی از گردن راننده است که بیش از حد طولانی است، به منظور نگه داشتن فلز در انتهای دهان قبل از موعد مقرر نیست، شما باید به اندازه گردن را افزایش دهید. اگر طراحی گردن راننده به علت پر شدن نامناسب نیست، بهتر است که گردن راننده را کوتاه کنید تا از انجماد جلوگیری شود، به جای افزایش اندازه آن. گردن کوچکتر، می تواند حرارت شن و ماسه را کاهش دهد.

(4) جعبه دروازه یا طراحی نامناسب، به طوری که زمانی که ریختن به هوا ناشی از اکسیداسیون مایع فلزی، که معمولا ناشی از آشفتگی است، با فیلم اکسید سطح فلز ادامه خواهد داد تا چسبندگی مکانیکی شن و ماسه.

5، شن و ماسه

(1) توزیع اندازه ذرات ذرات شن و ماسه یکنواخت نیست، فشرده سازی شن و ماسه کم است، توزیع اندازه ذره ذره ذرات حداکثر فشرده سازی شن و ماسه تاثیر مستقیم دارد.

(2) جریان شن و فرمولاسيون ضعيف.

(3) پوسته شن در رزین فیلم بسیار ضخیم است، پوسته قدرت محلی و شن و ماسه محلی توسط رزین پوشیده نمی شود، اغلب به دلیل این دلیل ساده، به طوری که تشکیل شن و ماسه مکانیکی ماسه.

(4) نفوذ پذیری قالب بسیار بالا است، که یکی دیگر از انعکاس ذرات شن و ماسه بسیار ضخیم است. تنفس و فشرده سازی دو عامل هستند که بر یکدیگر تاثیر می گذارد. درجه حرارت پایین درجه حرارت تهویه خوب است و بالعکس.

(5) مواد کربن شن و ماسه یا مواد دی اکسید کننده کافی نیست، اکسید فلزی بیش از حد تولید خواهد کرد، به طوری که ماسه های اکسید مرطوب و آسان برای نفوذ.

6 هسته

(1) شن و ماسه شن و ماسه شن و ماسه بدون پوشش پوشش بیش از حد ضخیم و یا ضعیف ذرات، و توزیع اندازه ذره ذرات اصلی است یکنواخت نیست، تاثیر تشکیل ماسه چسبنده مکانیکی است.

(2) شن و ماسه هسته چانگ نیست، و نوع شن و ماسه همان نیست ماهیت همان، شن و ماسه چسبنده مکانیکی تاثیر قابل توجه است.

(3) سطح شن و ماسه خشن یا متخلخل، باعث می شود ماسه چسبنده مکانیکی. فلز مذاب یا اکسید فلزی این سطح خشن یا متخلخل را نفوذ می دهد و سپس هسته را نفوذ می کند.

(4) ذرات شن و ماسه در حین ذخیره رطوبت. برای هسته شن و ماسه، آب بیش از حد مشکل است. از آنجا که هسته شن و ماسه آب بسیار آسان است برای تشخیص نیست. برخی از هسته های شن و ماسه مانند خشک، اما در واقع آب هنوز هم بسیار بالا است.

(5) هسته شن و ماسه در دست زدن به بی دقتی، و یا در رنگ است که هنوز در حالت مرطوب در هنگام دست زدن و منجر به آسیب و یا سایش پوشش. نتیجه این است که پوشش روی هسته برای جلوگیری از نفوذ فلزات و فلزات به هسته کافی نیست. به عنوان یک هسته شن و ماسه برای باز کردن یک سوراخ، به عنوان بخش خسارت، رنگ کنید، و باعث جوش مایع فلزی و تولید شن و ماسه چسبنده مکانیکی شود.

(6) غوطه وری پوشش دانه شن و ماسه بیش از حد کم عمق، به طور مستقیم باعث شن و ماسه چسبنده مکانیکی است.

(7) هسته پوشش شن و ماسه دمای بالا درجه حرارت پایین است. به علت کمبود رس در رنگ و یا بیش از حد حلال، به طوری که محتوای اتصال دهنده کاهش می یابد، و در نتیجه مقاومت کمتر از پوشش توسط ماسه چسبندگی مکانیکی است.

(8) شن و ماسه اصلی مخلوط ضعیف، به طوری که بخش های فردی از قدرت هسته اصلی است که بسیار کم است، که در نتیجه ریختن در هنگام ریختن، و در نتیجه شن و ماسه چسبنده.

(9) تمیز کردن هسته شن و تعمیر ضعیف، آن را به طور مستقیم باعث می شود شن و ماسه چسبنده مکانیکی. هسته شن و ماسه برای تقویت بازرسی، چنین نقص باید قادر به اجتناب از.

(10) هسته شنی در شیب، اسپری رنگ دوباره خشک نشد. و شن و ماسه در شن و ماسه در جزر و مد مرطوب مانند همان، پوشش آسان است پوست و خالص کردن.

(11) جعبه هسته ای تمیز نیست، ماسه اصلی را به جعبه هسته متصل می کند و موجب خرد شدن سطح هسته می شود. هسته با کیفیت بالا شن و ماسه دارای سطح سطح متراکم است، جعبه هسته تمیز نیست و می تواند سطح سطح متراکم از هسته شن و ماسه با کیفیت بالا دریافت کنید.

7، شکل

(1) شن و ماسه چانگ شن و ماسه نرم و جمع و جور از ناهموار. در اکثر موارد، به همان اندازه مهم است که یکنواخت و فشرده باشد. با این حال گاهی اوقات فشردگی شن و ماسه نسبت به نرمی شن و ماسه یکنواخت تر است.

(2) تعمیر شن و ماسه بد. شن و ماسه تعمیر سطح خشن شل، باعث می شود ماسه چسبنده مکانیکی؛ تعمیر و یا تعمیر قطعات آب بیش از حد بالا، موجب جوش مایع فلزی و ایجاد شن و ماسه چسبنده مکانیکی است.

(3) قسمت های بد خشن، سست، ماسه چسبنده مکانیکی را پر کنید.

(4) ماسه پوشش ناهموار یا ناکافی است.

(5) خشك كردن خشک یا ناهموار خشک.

(6) مقدار بیش از حد از مایعات آزاد شده از قالب موجب تضعیف استحکام سطح شن و ماسه می شود و به جوش فلزات مذاب کمک می کند و شن و ماسه ریخته گری مکانیکی تولید می کند.

(7) پوشش های شن و ماسه بسیار کم است، پوشش می تواند استنشاق شن و ماسه را ایجاد کند، در نتیجه رنگ، سقوط یا لایه برداری ناشی از ماسه های چسبنده مکانیکی ایجاد می شود.

(8) سطح سطح پوشش شده با مقدار کافی از شن و ماسه، که یک غفلت عمدی است.

(9) مواد گرم و سرد (هسته شن و ماسه، هسته، آهن سرد، و غیره) با هم ترکیب می شوند. مواد داغ و سرد ملاقات می کنند، چگال آب را ایجاد می کنند. رطوبت می تواند موجب بوجود آمدن شن و ماسه چسبنده مکانیکی شود، در حالی که افزایش قابل توجهی در میزان تولید اکسید ها و پس از آن نفوذ اکسید فلز به وجود می آید. این علت اصلی ماسه های چسبنده مکانیکی است، بلکه دلیل اصلی مدل سازی فشار بالای ماسه های چسبنده مکانیکی است.

8 ترکیب فلزی

(1) آسان ساختن یک جریان خوب از اکسید های فلزی، تحرک مناسب فلز از کشش سطحی و یا فلز ضخیم تر به احتمال زیاد باعث می شود ماسه های چسبنده مکانیکی.

(2) آلیاژهای حاوی اجزای نقطه ذوب پایین، مانند برنز سرب در سرب به راحتی منجر به ماسه چسبنده مکانیکی می شود. از آنجا که سرب هنوز در وضعیت جریان است زمانی که درجه حرارت بسیار پایین تر از دمای فلز پدر و مادر است.

(3) نیاز به آلیاژ ریخته گری خودرو با درجه حرارت بالا. به عنوان جریان آلیاژ خوب است، آسان برای تولید شن و ماسه چسبنده مکانیکی. علاوه بر این، از زمانی که درجه حرارت ریخته شده بالا است سرعت تشکیل اکسید شتاب می یابد و بنابراین تمایل به تشکیل ماسه مکانیکی اکسیداتیو وجود دارد.

9، ریختن

(1) دمای ریختن بیش از حد زیاد است، نه تنها سیالیت فلز مذاب را بهبود می بخشد، بلکه اکسیداسیون سریع مایع فلزی، به این ترتیب موجب تشدید مکانیسم چسبندگی اکسیداتیو می شود.

(2) ملاقه بیش از حد بالا است و جعبه فوقانی بیش از حد بالا است، به اندازه کافی متال، برای ترویج اکسید فلز یا اکسید فلزی به حفره های شن و ماسه تشکیل می شود.