رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

ماشین آلات ساخت ماشین آلات مقیاس جاده

گسترش گسترده ای از عمودی و افقی گسترش محصول به زندگی کنترل، همچنان فرسایش نوآورانه را دریافت می کنند.

پیشرفت علمی و تکنولوژیک برای توسعه محصولات جدید برای جایگزینی محصولات تولیدی سنتی در مقیاس بزرگ، یک قانون اقتصادی غیر قابل تحملی است و تولید بزرگ در مقیاس وسیعی باعث ریسک آن شده است. در دنیای امروز، در دوران انقلاب تکنولوژیکی، فناوری های جدید، مواد جدید، محصولات جدید همچنان ظهور پیدا کرده و توسعه صنعت ریخته گری ماشین آلات را ارتقاء می دهد.

در سال های اخیر، صنعت ماشین آلات ساخت و ساز به سرعت بیشتر سرعت توسعه، برای ترویج تولید ریخته گری افزایش یافته است. 2010 صنعت درآمد صنعت ماشین آلات ساخت 40000000000، افزایش بیش از 25٪؛ 2015 به بیش از 890 میلیارد دلار خواهد رسید که به طور متوسط افزایش بیش از 17 درصد است، اما صنعت ریخته گری ماشین آلات ساخت و ساز هنوز هم توسعه مدل گسترده ای از جمله: غلظت صنعتی کم است، ساختار محصول غیر منطقی است، قابلیت نوآوری مستقل، تجهیزات و تکنولوژی عقب مانده و مسائل دیگر برجسته شده است. ما این مشکلات را حل می کنیم، استفاده از روش های افقی و عمودی تفکر اقتصادی در مقیاس به دنبال راه توسعه صنعتی است.

گسترش مقیاس مقیاس، یعنی مقیاس تولید و بهره برداری از محصولات مشابه، معرفی محصولات جدید؛ مقیاس گسترش عمودی، یعنی از تحقیق و توسعه، دستاوردهای تکنولوژیکی به بازاریابی از بالا به پایین تولید و تحقیق یک مرحله ای در مقیاس صنعتی مطالعه.

از منظر اقتصاد، این دو سطح: اول، توسعه محصولات جدید و تحقیق، در اطراف محصول خود یک نوآوری ثابت است، نشانه تغییرات تقاضای مشتری به عنوان مرکز معرفی مداوم محصولات جدید است. یکی دیگر از نوآوری های فرایند تولید، نوآوری ساختار سازمانی، و همچنین مدیریت و شکل نوآوری است.

هدف ما بهبود بهره وری و بهبود کارایی مدیریت است. در همان زمان، هر دو هسته نوآوری، در همان زمان، با هدف توسعه پویای محصول و نوآوری بود. ریخته گری ماشین آلات مهندسی از ویژگی های منطقه ای، منطقه "دلتا رودخانه یانگ تسه"، شاندونگ، شانشی، لیائونینگ، گوانگدونگ و دیگر مکان های صنایع ریخته گری را تشکیل داده است. تجمع این مناطق به ایجاد فرصت های بیشتری برای همکاری کمک می کند تا آموزش، مالی، توسعه، بازاریابی، صادرات و سایر جنبه های تعامل و ترویج توسعه صنعت ریخته گری ماشین آلات ساختمانی.

پیشرفت علمی و تکنولوژیک برای توسعه محصولات جدید برای جایگزینی محصولات تولیدی سنتی در مقیاس بزرگ، یک قانون اقتصادی غیر قابل تحملی است و تولید بزرگ در مقیاس وسیعی باعث ریسک آن شده است. در دنیای امروز، در دوران انقلاب فناوری، فناوری های جدید، مواد جدید و محصولات جدید در حال ظهور هستند و چرخه عمر محصول کوتاه می شود. در طول چند دهه گذشته، محصول سالها یا حتی ماهها کاهش یافته است. محصولات جدید به طور مداوم جایگزین محصولات قدیمی می شوند.

هر محصول دارای دوره رشد، بلوغ، رکود اقتصادی است. و چرخه عمر محصول برخی خطرات را به همراه خواهد داشت. یک اقتصاددان گفته است که تنها بازار پایدار، هیچ محصولات پایدار وجود ندارد. یک محصول و سپس محبوب، و سپس داغ، اما همچنین زمانی که رکود اقتصادی.

مهندسی صنایع ریخته گری، "ابتدای بلند"، اما چهره فضای بازار بزرگ، ما نیاز به توسعه محصول جدید و عملکرد فنی بهبود مداوم، با تمرکز بر تحقیقات اساسی و پیش رو، افزایش توانایی مقاومت در برابر خطرات. خطر ابتلا به خطر، انتقال خطر اولیه، تلاش برای کاهش ضرر و زیان: پیش بینی دقیق چرخه عمر محصول، برای تقویت تحقیقات بازار، تحقیق و توسعه محصولات جدید، که در رقابت شدید در بازار برای حفظ طولانی - به طور مداوم تفکر نوآورانه.