رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

بحث در بازرسی کیفیت ماشین آلات ریخته گری

بحث در بازرسی کیفیت ماشین آلات ریخته گری

کیفیت ریخته گری مکانیکی، از جمله کیفیت ذاتی مکانیکی ریخته گری، ظاهر کیفیت استفاده از کیفیت. نیازهای خاص خود به طور کلی در قطعات و اسناد فنی مربوط به وضوح تعریف شده است. به منظور اطمینان از کیفیت ریخته گری مکانیکی ریخته گری تمام جنبه های تولید به ویژه پس از تمیز کردن را به انجام بازرسی کیفیت. هر معیوب مکانیکی ریخته گری، پس از تعمیر کردن نیاز کاربر وصله باید تاثیر می کند.

1، بازرسی از نقص ریخته گری

1) بازرسی ظاهر نقص هنگامی که بازرسی با نقص عنوان ترک، سطح منافذ و انقباض چسبنده شن و ماسه و نقص دیگر در معرض ظاهر ماشین آلات ریخته گری با چشم غیر مسلح و یا با استفاده از ذره بین و نوک چکش، و غیره، استفاده از م easuring ابزار، قالب و کار پلت فرم، و غیره برای بررسی چه اندازه نقشه های مکانیکی ریخته گری از شرایط، با انواع ابزار توزین برای تست که آیا وزن مکانیکی ریخته گری در داخل انحراف مجاز.

2) بازرسی سطح نقص

① روش تشخیص فلورسنت: ریخته گری مکانیکی غوطه ور در مایع فلورسنت به دلیل پدیده مویرگی مایع فلورسنت به عیوب ریخته گری مکانیکی سطحی نفوذ و سپس حذف ریخته گری مکانیکی و پاک قرار داده شده در اشعه ماوراء بنفش (لامپ جيوه کوارتز). استفاده از مایع فلورسنت از اساس تابش نور ماوراء بنفش می تواند به تعیین سطحی ترک و دیگر نقص در سایت.

② روش رنگ آمیزی: استفاده از نفوذپذیری مایع نفوذ سطح ریخته گری مکانیکی توقیف شده پوشیده شده با لایه نفوذ پذیری خوب رنگ مایع (مانند نفت سفید، استون، رنگ و دیگر مخلوط)، تا زمانی که مایع به سطح نقص، پاک کردن سطح مایع رنگ اسپری با یک لایه از روی سفید و پودر سفید نمایش سپس نقص باقی مانده در خلل و فرج عامل رنگ آمیزی مکیده شده بود به سطح پودر نشان دادن نمایش شکل نقص.

3) داخلی نقص بازرسی

① ری بازرسی: نقص های مکانیکی می توان داخل ریخته گری مانند منافذ کوچک شدن، ترک، اجزاء و غيره. شکل 2-10 نمودار رادیوگرافی را نشان می دهد. مهم ماشین آلات ریخته گری مانند صنایع دفاعی با کلاس من ماشین آلات ریخته گری به طور کلی از طریق بازرسی اشعه ایکس 100% را. اشعه های معمول مورد استفاده هستند: اشعه ایکس و اشعه های گرم. نفوذ سابق از دومی، اما حساسیت بالاتر از دومی، این اشعه می تواند نفوذ به فلز، طوری که فیلم حساس. زمانی که ری نفوذ جسم، آن تعامل با اتمهای در جسم، و انرژی اشعه به طور مداوم جذب و پراکنده شده را فروپاشی به تدریج. بالاتر چگالی جسم سریع پوسیدگی انرژی, چگالی حفره ها و اجزاء ماشین آلات ریخته گری بسیار کمتر از چگالی فلز است. هنگامی که اشعه و این نقص عمل تضعیف کوچکتر است و انرژی در فیلم بزرگتر از آن می تواند نقص است شکل نقص در این فیلم نشان می دهد.

② بازرسی التراسونیک: ریخته گری مکانیکی می نیز توان در نقص مانند منافذ، ترک، اجزاء، مانند شل. برای ریخته گری فولاد استفاده از این روش تشخیص ضخامت دیوار حداکثر (1000 متر) از روش. التراسونیک با فرکانس عامل اغلب بیش از 1 مگاهرتز. کاربرد امواج مافوق صوت از یک رسانه دیگر در رابط تست به خصوص زمانی که سونوگرافی از فلز به هوا تقریبا 99% از بازتاب از رابط منتقل می شود بازگشت. تست اولتراسونیک استفاده از این ویژگی برای پیدا کردن نقص داخلی ریخته گری مکانیکی است. هنگامی که پروب در گری مکانیکی، حرکت به آرامی، اگر بدون نقص در ریخته گری مکانیکی منعکس تنها موج T در سطح پروب و موج B تشکیل شده در سطح پایین بر روی صفحه نمایش اسیلوسکوپ منعکس شده. اگر هر گونه نقص در بخش مکانیکی ریخته گری وجود دارد همچنین موج توسط نقص بیشتر نقص بیشتر ارتفاع موج F، که می تواند تعیین محل و شدت نقص در ریخته گری مکانیکی منعکس شده.

③ تست فشار: فشار، خلاء با ریخته تجهیزات مانند پمپ ها، شیرها و غیره، باید قادر به فشار تست برای بررسی چه سوراخ در گری مکانیکی نقص وجود دارد. وقتی تست فشار هوا (یا آب، روغن، و غیره) باید به داخل حفره مهر و موم مکانیکی گری مانند ریخته گری مکانیکی از طریق ترک چاله ها، و غیره، وجود خواهد داشت نشت، و بنابراین مکان نقص در بر داشت. فشار تست معمولا 30-50% فشار کار ریخته گری مکانیکی است که آن هم ارزیابی قدرت مکانیکی ریخته گری است. هنگامی که ریخته گری مکانیکی به شکل حفره مهر و موم شده است که هنوز تست فشار انجام شود می تواند، آسان است روش می تواند برای تست نفوذ مکانیکی نفت سفید فشرده استفاده می شود.