رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

شکل گیری عملکرد ریخته گری سوپاپ

عملکرد قالب گیری سوپاپ ها: درجه حرارت ریخته گری 1540، شکل پذیری ریخته گری خوب است و میزان ریزش ریخته گری به طور کلی 2.5٪ می باشد. لازم است طراحی فشار، ترتیب شستشوی روده و انتخاب مواد ریخته گری مورد توجه قرار گیرد. هنگامی که ابعاد ریخته گری باطل می شود، پس از درمان گرما، می تواند اصلاح شود و پس از اصلاح، عملیات حرارتی باید انجام شود.

در مقایسه با دیگر ریخته گری های خاکستری، فرایند تولید سوپاپ ها دارای ویژگی های زیر است:

فرآیند بازرسی و بازرسی فرآیند ریخته گری شمع شان پیچیده تر است.

خالی از ریخته گری سوپرس یک پوسته پیچیده نازک است. ریخته گری آن نیاز به یک سطح صاف، وضوح ریخته گری، به ویژه یک نقص تنگ. به منظور رعایت الزامات فوق، ریخته گری باید یک سری از اقدامات تکنولوژیکی مانند انتخاب مواد ریخته گری مقاوم در برابر حرارت بالا و کنترل آب های شن و ماسه داشته باشد؛ قالب سازی باید لایه ای باشد تا اطمینان حاصل شود که سختی شن و ماسه، سیستم دهان و دهان و کنترل شدید سرعت و درجه حرارت ریختن. با توجه به الزامات فنی بالا،

فرآیند ریخته گری سوپاپ ها بسیار پیچیده تر از ریخته گری های معمول است.

علاوه بر این، ریخته گری سوپرمارکت علاوه بر اندازه بازرسی، دقت و ظاهر محل، و برخی نیز برای ساختار متالوگرافی، خواص مکانیکی، مقاومت در برابر خوردگی و آزمایش غیر تخريبی و سایر آزمایش ها، روند بازرسی سوپاپ ها نیز پیچیده تر است.

ریخته گری سوپ شان برای نصب بر روی ماشین آلات دشوار است

ساختار و شکل ریخته گری سوپ پیچیده است، و برخی از قطعات متعلق به دیوار نازک، قطعات باریک و سختی ضعیف است. هنگامی که ماشینکاری بر روی ماشین آلات، محل و بستن دشوار است، سخت افزار بسیار پیچیده ای است که اغلب مورد نیاز است.

برخی از قطعات شیر، دقت سطح پایه موقعیت، پایین تر است، زبری سطح بالاتر است، و گاهی حتی استفاده از موقعیت مکانی سطح غیر ماشین. و پردازش پوشش و سایر قسمت های مورد نیاز دقیق و زبری سطح بسیار بالا است، کیفیت کیفیت پردازش را دشوار می سازد. بنابراین برای پاسخگویی به نیازهای این فرآیند، اغلب لازم است دقت سطح پایه موقعیتی را کاهش داده و موجب کاهش زبری سطح و یا سطح ماشینکاری سطح محل پایه شود که پیچیدگی فرآیند تولید دریچه.

ماشینکاری شان دشوار است

به عنوان یک نتیجه از انواع مختلف ریخته گری مواد شیر، علاوه بر انواع آهن، فولاد کربن، اکثریت از عملکرد بالا مقاومت، مقاوم در برابر خوردگی و سخت سخت برداشت بسیار ضعیف است، دستیابی به مورد نیاز دقت ماشینکاری و زبری سطح. دقت هندسی و زبری سطح سطوح آب بندی ریخته گری سوپ بسیار زیاد است، بنابراین مشکل ماشینکاری سوپاپ های سوپاپ افزایش می یابد. در عین حال، عملکرد برش مواد ریخته گری شیر نیز ضعیف است و به روش پردازش ریخته گری سوپاپ، مواد ابزار، دوز برش، تجهیزات فرآیند و غیره، مشکلات زیادی را به ارمغان می آورد.