رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

ماشین آلات ریخته گری روش تعمیر سطحی برای نقص برای پنهان کردن

ماشین آلات ریخته گری سطح تعمیر روش برای نقص برای پنهان کردن

پلت فرم آهن بازرسی ورق آهن ورق، ماشین ابزار و ماشین آلات ریخته گری در فرایند تولید به ناچار برخی از نقص کوچک ظاهر می شود. Buzhi یو پاسخ-ماشین آلات کوچک ریخته گری که وجود دارد برخی از نقص های کوچک ماشین آلات ریخته گری چگونه برای حل این مشکل?

1. بازیگران چسب

ساده، گسترده Castingss ماشین آلات، تعمیرات کلی پردازش پس از آن و بدون نیاز به سختی مقاومت ویژه نیازی نیست. ارزش افزوده از جمله Castingss ماشین آلات نسبتا کم است.

2-جوشکاری

بیش از 90% از تولید کنندگان ریخته گری جوش برای حل تولید مواجه می شوند در نقص ماشین آلات ریخته گری را انتخاب کرده اند. جوشکاری تعمیر با توجه به استفاده از فلز پرکننده (مواد مصرفی جوشکاری عموما مطابقت با مواد ماشین آلات ریخته گری)، جوشکاری عملکرد می تواند اساسا دیدار با فلز پایه استاندارد و ساده عملیات جوشکاری کارایی، بسیاری از تولید کنندگان به رسمیت شناخته شده و مورد اعتماد. در حال حاضر در بازار، انواع ماشین آلات مورد استفاده در ترمیم نقص، به طور کلی زیر است:

جوشکاری: آهن ریخته گری فولاد استفاده بیشتر از روش سنتی جوش.

مزایا: نقص بزرگ راندمان بالا تعمیر.

معایب: اتصالات لحیم کاری در سختی بیش از حد بالا تنش داخلی که به ترک، به طور کلی نیز نیاز به عملیات حرارتی به نیازهای پردازش است. و به دلیل شرایط داخلی جوشکاری آسان برای تولید منافذ سرباره و دیگر نقص ثانویه.

جوشکاری TIG: دقت Castingss ماشین آلات (آلیاژ فولاد، فولاد ضد زنگ دقت ماشین آلات ریخته گری)، آلومینیوم آلیاژ مرگ استفاده از ماشین آلات ریخته گری از آرگون قوس الکتریکی جوشکاری دستگاه جوشکاری. بخشی از قالب ساخت و تعمیر تولید کنندگان، بلکه استفاده از دستگاه جوشکاری تعمیر قالب نقص.

(1) مزایای: جوشکاری با راندمان بالا، دقت بالاتر از جوشکاری. انواع جوش سیم فولاد ضد زنگ، محصولات آلیاژ آلومینیوم در به طور گسترده استفاده می شود می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جوشکاری مقاومت به بالا آموزش.

(2) معایب: نقص تعمیر، تعمیر نقص کوچک (روزنه، تراخم) به دلیل تاثیر بسیار بزرگ است، آثار لبه استخر وجود دارد. فولاد جوش نقطه سخت است. با توجه به اثر حرارت جوش Castingss ماشین آلات یا قطعات نازک دیواری آسان است برای تولید گرما اعوجاج رنگی. شرایط عملیاتی بالاتر است.

3. دستگاه جوش سرد

آغاز قرن بيست و يکم است تولد جدید تعمیر تکنولوژی جوش فرآیند به دلیل حرارت قطعه کار جوشکار سرد بسیار کوچک بود. پس از چند سال از توسعه جهت کاربرد ماشین و تکنولوژی جوشکاری شده است توسعه بزرگ بوده است در تعمیر بازار سهم بزرگ اشغال. مطابق به تعمیر هستند دسته بندی محصولات: قرار دادن ماشین و EDM جوشکاری تعمیر.

4. mounter

استفاده سریع و آنی با فرکانس بالا تخلیه اصل رب رب (0.05 تا 0.20 mm) به سطح قطعه کار، حداکثر ضخامت هر خمیر با ضخامت جوش همان کیفیت جوشکاری بستگی تخلیه یکنواخت است. مناسب برای پوشیدن قطعه کار پردازش تعمیر تحمل در قالب بازار تاثیر خاص است. دستگاه همچنین پودر (یا پردازش زباله)، به نقص (مانند تراخم)، پس از تعمیر ترخيص جوش شود می تواند. بعد از تعمیر رنگ قطعه کار کوچک است. نقطه ضعف این است که سرعت تعمیر آهسته تر است.

اشکال مشترک دستگاه جوش سرد و قرار دادن دستگاه جوش بهره وری به عنوان بالا که از ماشین و جوشکاری آرگون قوس جوش است اما مزایای فوق العاده آن را مردم ترجیح می دهند جوش سرد هنگام تعمیر نقص میلیمتر است و پردازش سطحي نقص.