رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

مکانیزم از مخلوط کردن شن و ماسه عمل ماشین آلات ریخته گری چهار امتیاز

مکانیسم عمل شن و ماسه ماشین آلات ریخته گری چهار امتیاز مخلوط کردن:

تابع اصلی از مخلوط شن و ماسه، ماشین آلات ریخته گری این است که مخلوط پودر از هر گروه به طور مساوی است رطوبت و مرطوب خاک رس و رس رب بر روی سطح ماسه که عملکرد نوع شن و ماسه برای انطباق با شکل پوشیده شده است. انواع مختلفی از میکسر خاک رس ماسه در ریخته گری شرکت در چین استفاده می شود وجود دارد: غلتک نوع نوع روتور چرخ تعادل نوع و نوع مداوم. تولید در مقیاس بزرگ از ریخته گری ریخته گری خودرو مورد نیاز سریع ماسه مخلوط شن و ماسه با کیفیت خوب. میکسر نوع دوار نیز ارضا نیازهای هر دو. و بسیاری از تولید دستی دسته نه ریخته گری بسیار بزرگ، هنوز تعداد زیادی از غلتک نوع شن و ماسه مخلوط کن.

اضافه کردن کیفیت پودر زغال سنگ به شن مرطوب ریخته گری ماشین آلات ریخته گری از تولید شن و ماسه مهم جلوگیری می اما همچنین می تواند به کاهش سطح زبری ریخته گری قابل توجهی.

مکانیسم عمل آن عمدتا به شرح زیر است.

(1) تئوری عایق هوا فیلم تولید ذغال سنگ ساییده را در شن و ماسه ریخته گری بسیاری از کاهش گاز که توسط رابط شن/فلز به شکل یک لایه گاز فیلم است که مانع از آهن مذاب از حفاری به خلل و فرج ماسه از نوع شن و ماسه تشکیل شده است.

(2) بدن کلوئیدی آب بندی شیار T جدول نوع شن و ماسه پودر زغال سنگ جامد، مایع و گاز ژل سه فاز، گسترش بدن گلیال می شود تئوری بلوک منافذ دانه های شن و ماسه, ماشین آلات ریخته گری می تواند آهن مذاب به خلل و فرج ماسه حفاری جلوگیری می کند.

(3) گاز اکسیداسیون نظریه کسری فرار از ذغال سنگ ساییده تجزیه در اثر حرارت در فاز گاز و درجه حرارت بالا منجر به مقدار زیادی کاهش گازهای است که می تواند به جلوگیری از اکسیداسیون آهن مایع و جلوگیری از واکنش های شیمیایی بین اکسید آهن و سنگ است شن و ماسه.

(4) کربن روشن خیس کردن ضد نظریه ریختن وقتی پودر زغال سنگ را در پلت فرم آزمون در شن و ماسه رسوب کربن روشن دانه ریز سپرده در سطح دانه های شن و ماسه, ماشین آلات ریخته گری که دانه های شن و ماسه مرطوب شده توسط مایع آهن و مذاب هستند آهن مانع از نفوذ به خلل و فرج ماسه توسط کشش سطحی است. از مکانیزم بازیگران پلت فرم آهن آن شناخته شده است که فرار، روشن کربن و کک سرباره هستند عوامل اصلی موثر بر اثر پودر زغال سنگ در کنترل شن و ماسه.