رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

حالت عملیات و مزایا و معایب فرآیند ریخته گری خودرو

حالت عملیات و مزایا و معایب فرآیند ریخته گری خودرو

هنگامی که درمان گرما از خودرو ریخته گری، نقطه ذوب بسیار پایین است، آن را آسان است برای مقابله با بیش از حد حرارت، اختلاف دما پس از حرارت نسبتا کوچک است، اتومبیل ریخته گری برای دقت درجه حرارت مورد نیاز بسیار بالا است، اگر حرارت بعد از انحراف از انعطاف پذیری نسبتا بزرگ است و پس از آن نمیتواند هدف تقویت را کامل کند، ما می توانیم ببینیم که برای کنترل درجه حرارت ریخته گری فلز داغ کلید کل فرآیند است، پس از چندین آزمایش تایید شده است که عملیات دستی دما و زمان Is وجود تماس اگر درجه حرارت پیری نسبتا بالا باشد، زمان عایق سازی کوتاه خواهد بود و اگر دمای پیری نسبتا کم باشد، زمان عایق سازی یک فرمت خاص خواهد بود و اولین راه برای مقابله با مورد برای مقادیر زیاد تولید یک نوع بسیار گسسته است، کنترل کیفیت نهایی محصول و استفاده از روش دوم می تواند میزان عبور محصول را بهبود بخشد اما آل بنابراین برای اطمینان از کیفیت فرآیند محصول.

مزایای ریخته گری شامل ریخته گری با دقت ابعاد عالی است. معمولا این بستگی به مواد ریخته گری دارد، مقدار متناظر با اندازه اولیه 2.5 سانتی متر در هنگام خطا 0.1 میلی متر است و خطای آن برای هر یک سانتی متر بیشتر از 0.002 میلی متر افزایش می یابد. در مقایسه با سایر فرایندهای ریخته گری، سطح ریخته گری آن صاف، شعاع گرد حدود 1-2-5 میکرون است. قالبهایی با ضخامت دیوار حدود 0.75 میلیمتر می توانند با توجه به ماسهبازی یا قالبگیری دائمی ساخته شوند. این می تواند به طور مستقیم ساختار داخلی، مانند مجموعه ابریشم، عناصر گرمایش، سطح تحمل بالا مقاومت در برابر بازیگران. مزایای دیگر عبارتند از: توانایی کاهش یا جلوگیری از ماشینکاری ثانویه، سرعت تولید، استحکام کششی ریخته گری تا 415 مگاپاسکال، می تواند فلز با قابلیت حرکت بسیار بالا را تحمل کند.

بزرگترین نقطه ضعف ریخته گری با هزینه بالا است. تجهیزات ریخته گری و قالب ها، قطعات مربوط به قالب ها نسبت به سایر روش های ریخته گری بسیار گران هستند. بنابراین تولید ریخته گری خودرو زمانی که تولید تعداد زیادی از محصولات اقتصادی تر است. کاستی های دیگر عبارتند از: این فرایند فقط برای تحرک بیشتر فلز استفاده می شود و کیفیت ریخته گری باید بین 30 تا 10 کیلوگرم باشد. در بازی ریخته گری معمول، بازی نهایی از یک دسته ریخته گری همیشه منافذ دارد. و بنابراین نمی تواند هر گونه عملیات حرارتی یا جوشکاری را انجام دهد، زیرا گاز در داخل شکاف تحت عمل گسترش گرما قرار می گیرد و منجر به نقص های داخلی و انهدام سطح می شود.

روش ریخته گری نیز دارای نقاط ضعف زیر است:

(1) آلیاژهای ریخته گری محدود شده اند

هنوز نیاز به مطالعه مواد، مواد قالب و روش های عملیاتی است.

(2) تجهیزات گران است

تجهیزات تولید ریخته گری مانند ماشین ریخته گری، کوره ذوب، کوره و قالب ریخته گری و هزینه های دیگر بسیار گران هستند.

(3) هوای ضعیف ریخته گری

همانطور که ذوب شدن از طریق پرشدن سرعت بالا به قالب قالب ریخته گری، پدیده آشفتگی، شکل گیری محلی منافذ یا سوراخ های کوچک را ایجاد می کند، که بر مقاومت عایق تاثیر می گذارد. در حال حاضر یک روش اشباع است که می تواند برای بهبود تنگی هوا استفاده شود.