رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

شیر ریخته گری شکل گیری عملکرد

شیر ریخته گری شکل گیری عملکرد: دمای ریخته گری با استفاده از 1540 ~ 1570 ℃، ریخته گری شکل گیری عملکرد بهتر است، انقباض ریخته گری است که به طور کلی 2% به 2.5% ضخامت دیواره. طراحی فشار ریختن برخیزنده و انتخاب مدل سازی مواد باید در نظر بگیرند. هنگام ریخته گری اندازه انحراف، پس از عملیات حرارتی پس از اصلاح قطعات توسط عملیات حرارتی مورد نیاز برای عملیات حرارتی اضافی می تواند اصلاح شود.

در مقایسه با سایر فرآیند ریخته گری آهن خاکستری، شیر ریخته گری مراحل تولید دارای مشخصات زیر است:

① شیر ریخته گری تولید فرایند و بازرسی فرایند پیچیده تر است.

شیر ریخته گری خالی ساختار پیچیده نام قطعات پوسته نازک دیواری است. ریخته گری نیاز به یک سطح صاف، بازیگران کلمه روشن، به خصوص به نقص متراکم. به منظور نیازهای فوق ریخته گری باید به یک سری از اقدامات فنی مانند استفاده از مواد بالا refractibility مدل سازی و کنترل آب شن و ماسه مدل سازی برای اطمینان از شن و ماسه سختی، استفاده از سیستم درپوش مناسب و خیابان لایه باید کنترل rict Pouring سرعت و درجه حرارت. با توجه به الزامات فنی بالا فرآیند ریخته گری ریخته گری شیر بسیار پیچیده تر از ریخته گری عمومی است.

علاوه بر این، شیر ریخته گری علاوه بر بررسی اندازه محل دقت و ظاهر و برخی برای ساختار، خواص مکانیکی، مقاومت در برابر خوردگی و تست های غیر مخرب و دیگر آزمون پس بازرسی شیر ریخته گری است روند پیچیده تر است.

② شیر ریخته گری بر روی دستگاه نصب سخت تر

شیر ریخته گری ساختار شکل پیچیده تر است, برخی از قطعات تکه های نازک، بلند و باریک، سفتی فقیر. هنگامی که در دستگاه ماشین کاری، موقعیت و بستن سخت تر است، اغلب نیاز به ثابت ویژه پیچیده.

برخی قطعات موقعیت سطح پایه دقت پایین تر و زبری سطح بالا و گاهی اوقات حتی استفاده از موقعیت یابی غیر پردازش سطح شیر. و پردازش آب بندی قطعات دیگر از دقت و زبری سطح مورد نیاز و سطح بسیار بالا است، دشوار است برای اطمینان از کیفیت پردازش. بنابراین، به منظور نیازهای فرایند اغلب نیاز به بهبود دقت و صحت از ارتقا سطح و کاهش سطح زبری یا در پردازش غیر پردازش سطح سطح موقعیت, که باعث افزایش پیچیدگی شیر فرآیند تولید.

③ دشوار به پردازش ماشین

با توجه به طیف گسترده ای از شیر ریخته مواد علاوه بر انواع آهن فولادی، بسیاری از آن استحکام بالا مقاومت خوردگی و بالا مواد سخت برش عملکرد ضعیف هستند، دشوار است برای دستیابی به نقاط مورد نیاز processin g دقت و سطح زبری ریخته گری شیر آب بندی شکل هندسی سطح دقت و سطح زبری الزامات بالا نتیجه افزایش مشکلات دریچه ریخته گری ماشین کاری است. در همان زمان شیر ریخته گری عملکرد برش مواد فقیر، بلکه همچنین برای شیر ریخته گری روش مواد ابزار برش مقدار تکنولوژی و تجهیزات و بنابراین بسیاری از مشکلات جدیدی به ارمغان آورد پردازش است.