رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

اصول ریخته گری جایگاه ماشین آلات ریخته گری چیست؟

اصول ریخته گری جایگاه ماشین آلات ریخته گری چیست؟

با توجه به نظریه انجماد ماشین ابزار پژوهش ریخته گری و تولید، تعیین موقعیت ریختن باید اصل را در نظر تجربه.

1، بخش مهمی از ریخته گری ماشین ابزار در قسمت پایین باید قرار می گیرد. ماشین آلات ریخته گری فلز کمتر ماشین ابزار حالت جامد در زیر فشار استاتیک فلزی بالا میآید است و قرارداد و جمع و جور.

2، سطح مهم پردازش باید پایین باشد یا ایستاده. تجربه نشان می دهد که منافذ، اجزاء غیر فلزی و دیگر نقص در سطح رو به ظاهر و سطح رو به پایین و یا نمای جانبی معمولا نسبتا صاف است، احتمال نقص کوچک هستند، سطح پردازش فردی باید به سمت بالا، باید مناسب سایز بزرگ پردازش حاشیه برای اطمینان از اینکه پس از پردازش نقص ظاهر شود. انواع ابزار ماشینی سطح تخت سطح کلیدی مجاز به تراخم، خلل و فرج, ماشین آلات ریخته گری حفره های سرباره، ترک و انقباض و دیگر نقص است و نیاز به سازمان متراکم و یکنواخت برای اطمینان از اینکه ارزش سختی در درون محدوده مشخص شده.

3، طوری که هواپیما ماشین بزرگ هواپیما پایین یا کج. برای بزرگ تخت ریخته گری کج به منظور افزایش سطح فلز افزایش سرعت ماشین آلات ریخته گری برای جلوگیری از نقص اسکار زخم های شن و ماسه استفاده می شود. شیب ریختن با توجه به اندازه جعبه شن و ماسه، مقدار H به کنترل به طور کلی در 200 ~ 400 mm محدوده.

4، باید اطمینان حاصل شود که ریخته گری می تواند پر شود. برای ریخته گری با قطعات نازک دیواری قطعات نازک دیواری باید در نیمه پایین تر قرار می گیرد یا زیر مسیر ریختن برای جلوگیری از نقص مانند ریختن، سرد جدایی و غيره قرار می گیرد.

5, باید انقباض ریخته گری ابزار مفید باشد. برای انقباض آلیاژ یا ضخامت ساختار ریخته گری است ناهموار و مستعد ابتلا به کوچک شدن، کوچک شدن ماشین آلات ریخته گری باید دادن اولویت به شرایط دستور انجماد قرار دادن تیزرهای تسهیل و r اوله از برخیزنده.

6 جلوگیری از شن و ماسه، شن و ماسه و یا سگدست حلق آویز آویزان هسته آسان تحت هسته و جعبه و آزمون. تجربه نشان می دهد که شن و ماسه حلق آویز در جعبه ریختن آسان به سقوط. ماشین آلات ریخته گری آن ناخوشایند به جای هسته معلق در نیمه بالایی است. سگدست شن هسته پایدار است، آسان به انحراف تحت عمل شناور فلزی آن جلوگیری از باید سعی کنید. علاوه بر این، برای مراقبت از هسته، جعبه، راحتی بازرسی.

7، باید موقعیت جعبه ریختن موقعیت و ماشین ابزار خنک کننده موقعیت سازگار باشد. حرکت قالب نه تنها مقدار زیادی از کار است اما همچنین آسان به علت حرکت هسته های شن و ماسه, ماشین آلات ریخته گری از شن و ماسه، و حتی آتش و نقص دیگر.