رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

اصولی است که باید برای موقعیت ریخته گری ریخته گری مکانیکی به دنبال چیست؟

اصولی است که باید برای موقعیت ریخته گری ریخته گری مکانیکی به دنبال چیست؟

بر اساس تحقیقات و تولید تجربه نظریه انجماد ریخته گری مکانیکی، اصل به حساب تعیین موقعیت ریختن باید انجام شود.

1، بخش مهمی از ریخته گری مکانیکی در قسمت پایین باید قرار می گیرد. کمتر فلزی ریخته گری مکانیکی حالت جامد در زیر فشار استاتیک فلزی بالا میآید است و قرارداد و جمع و جور.

2، سطح مهم پردازش باید پایین یا راست دولت. تجربه نشان می دهد که منافذ، اجزاء غیر فلزی و دیگر نقص در سطح رو به ظاهر و سطح رو به پایین و یا نمای جانبی معمولا نسبتا صاف است، احتمال نقص کوچک است، سطح پردازش فردی باید به سمت بالا، باید مناسب سایز بزرگ پردازش حاشیه برای اطمینان از اینکه پس از پردازش نقص ظاهر شود. انواع ابزار ماشینی سطح تخت سطح کلیدی مجاز به تراخم، خلل و فرج، حفره های سرباره، ترک و انقباض و دیگر نقص و نیاز سازمان متراکم و یکنواخت برای اطمینان از اینکه ارزش سختی در محدوده مشخص شده.

3، طوری که هواپیما مکانیکی هواپیما بزرگ کردن و یا کج. برای بزرگ تخت ریخته گری کج به منظور افزایش سطح فلز سرعت رو به افزایش برای جلوگیری از نقص اسکار زخم های شن و ماسه استفاده می شود. شیب ریختن با توجه به اندازه جعبه شن و ماسه، مقدار H به کنترل به طور کلی در 200 ~ 400 mm محدوده.

4، باید اطمینان حاصل شود که ریخته گری می تواند پر شود. برای ریخته گری با قطعات نازک دیواری قطعات نازک دیواری باید در نیمه پایین تر قرار می گیرد یا زیر مسیر ریختن برای جلوگیری از نقص مانند ریختن یا coldting قرار می گیرد.

5, باید برای پر کردن مکانیکی ریخته گری. برای انقباض آلیاژ یا ضخامت ساختار ریخته گری است ناهموار و مستعد ابتلا به کوچک شدن، کوچک شدن ریخته گری باید اولویت به شرایط دستور انجماد به قرار دادن تیزرهای تسهیل و نقش برخیزنده دهد.

6 جلوگیری از شن و ماسه، شن و ماسه و یا سگدست حلق آویز آویزان هسته آسان تحت هسته و جعبه و آزمون. تجربه نشان می دهد که شن و ماسه حلق آویز در جعبه ریختن آسان به سقوط. ناخوشایند به جای هسته معلق در نیمه بالایی است. سگدست شن هسته پایدار است، آسان به انحراف تحت عمل شناور فلزی آن جلوگیری از باید سعی کنید. علاوه بر این، برای مراقبت از هسته، جعبه، راحتی بازرسی.

7، باید موقعیت جعبه ریخته گری جایگاه و موقعیت خنک کننده مکانیکی ریخته گری مداوم. تلنگر قالب فقط مقدار زیادی از کار است، بلکه همچنین آسان به علت حرکت هسته های شن و ماسه از شن و ماسه، و حتی آتش و نقص دیگر است.